Ayakkabı Seçiminiz 👟👠👢Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor🗯?

4 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Giydiği ayakkabı tipine bakarak bir kişinin karakteri hakkında yorum yapabilir misiniz? Ayakkabı seçimleriniz karakter özelliklerimizden ip uçları veriyor. Giyim tarzımız gibi ayakkabı seçimlerimizde kişilik tipimizi belirlemede büyük rol alıyor. Ayakkabılara karşı büyük bir tutkum var bu yüzden tercihlerimin nasıl yorumlanabileceği ile çok ilgiliydim ve bu konuyu araştırdım. Peki sizin ayakkabı seçiminiz kişiliğinizi yansıtıyor mu?

1. Bağcıksız Gece Ayakkabıları

Siz bütünüyle patron bir kadınsınız. Güçlü ve hükmeden, aynı zamanda umursayan ve etkili, bu mükemmel bir kombinasyon! İnsanlar yaptığınız her şeye saygı duyuyor, biraz yaptığınız işlerde harika olduğunuz için ve biraz da sizden korktukları için!

2. Makosen Ayakkabılar

Mokasen ayakkabı sevenlerin çoğu genelde her şeyin kendi tercih ettikleri şekilde yapılmasını isteyen mükemmeliyetçi kişilerdir ancak böylesi iyi çünkü neredeyse her şey hakkında genelde haklılar! Siz sağlam ve güven veren mükemmel bir arkadaşsınız.

3. Yüksek Topuklu Botlar

Siz kesinlikle durumun kontrolünü ele almakla sorun yaşamayan birisiniz. Ayaklarınız üzerinde çabuk durmayı öğrenmişsiniz ki bu da zihninizi yansıtıyor. Kendinden emin ve kendine güvenen, iddialı olmak ile problemleri olmayan birisiniz.

4. İnce ve Uzun Topuklu Ayakkabılar

Materyalci görünüyor olabilirsiniz ancak bu genellikle azimli, çalışkan ve işinde olabildiğince başarı olmak istemek ile kolayca karıştırılabilinen bir durumdur. Hayatta başarılı olmaya kararlısınız ve odaya girer girmez tüm ilgiyi kendi üzerinizde toplayabilirsiniz.

5. Koşu Ayakkabıları

Profesyonel ya da kişisel olsun fark etmez her türden zorlu görevi seviyorsunuz. Siz kendinden emin, organize ve oldukça sonuç odaklı birisiniz ve bunlar da sizi mükemmel bir takım oyuncusu yapıyor. Aynı anda bir çok işi yapmak sizin için bir problem değil, her şeyin üstesinden gelebilirsiniz!

6. Topuksuz Ayakkabılar

Siz kameraların önünde olmak yerine hayatın arka planında olmayı tercih eden, her şeyin sorunsuzca ilerlemesini garanti eden, aşırı pratik bir insansınız. Siz odaklanmış, mütevazı, cömert birisiniz ancak bu zamanı geldiğinde olağanüstü olamayacağınız anlamına gelmiyor.

7.Tenis Ayakkabıları

Eğer favoriniz sneaker ise, siz kesinlikle hangi yaşta olursanız olun havalı bir tipsiniz.

Siz akıllı, anlayışlı ve zaman ‘öldürücü tekmeler’ ile geldiği sürece, zamanla hareket etmeyi isteyen birisiniz

8. Dolgu Topuklar

Bir dolgu topuk sevdalısı olan Kate Middleton gibi siz de zarif, şık ve gerçekten güçlü bir duruşa sahipsiniz. Ayrıca kendiliğinden sıcak ve davetkarsınız ki bu da birden çok kişinin size en iyi arkadaşım dediği gerçeğinin vasiyetidir.

9. İş Botları

Eğer bir çift Doc Marten’den daha fazlasını sevmiyorsanız, siz profesyonel ya da kişisel olsun fark etmez, plan yapmayı seven bir kişisiniz. Yolunuzdaki engeller konusunda endişelenmiyorsunuz çünkü daima engelleri aşmanın bir yolunu buluyorsunuz. Siz serinkanlı, havalı ve aklı başında birisiniz!

10. Terlikler

Terlik giyenler, farkında olmasalar bile ilgi merkezi olmayı severler! Siz komik, kendine güvenen, popüler ve kendini her zaman spot ışığın altına koymayı beceren birisiniz.

11.Parmak Arası Terlikler

Yani, hadi canım, daha fazla tasasız olabilir miydin? Sen tanıdığım en rahat kişisin. Hayattaki hiçbir şey seni altüst edemez çünkü sürekli büyük resmi düşünüyorsun.

12. Takunya Topuk Ayakkabılar

Sen had safhada gerçekçi bir insansın. Sevdiğin insanlarla birlikte olduğunda, ve doğa ile bağlantı kurabileceğin için tercihen dış mekanlarda, en mutlu kişi sensin. Herkesin içindeki iyiyi bulmaya çalışıyorsunuz ve doğal eğilimin başkalarına karşı terbiyeli ve cömert olmak.

Sadece burada belirtiyorum ki benim favori ayakkabı tipim terlikler. Ne anlama geldiğini okuduğumda hiç şaşırmadım.:)

Ayakkabı karakter analizi ile ilgili paylaşmak istediklerinizi lütfen “yorum” olarak bırakın…

Yorum Yaz