İnatçı Göbek Yağlarını Eritmenin Kolay Yolları

11 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Göbek eritmenin kolay yollarına mı ihtiyacınız var? Hepimiz biliyoruz ki kilo vermek için diyet ve egzersiz yapmak gerekiyor. Ancak ben özellikle göbek yağlarını tartışmak istiyorum. Özenle hazırlanmış, teknik ve pahalı önerilerden yoruldum. Kolay bir şey istiyorum ve hemen olmasını istiyorum! Ya siz? Bu liste aşırı kolay, zor değil ve ucuz. Kulağa doğru olmak için çok iyi gibi geliyor değil mi? Hayır, öyle değil!. İşte göbek yağlarınızdan kurtulmak için önerileriler:

1.Yeşil Çay Göbek Eritir mi?

Sıcak ya da soğuk yeşil çay, yağın vücutta yakılma oranını arttırır. Yeşil çay ile göbek eritme her zaman favorim olacak.

2.Aerobik İle Göbek Eritme

Göbek yağlarını eritmek için uyulmaya çalışılan diyet listeleri kadar bir önemli konu bilinçli şekilde egzersizler yapmak. Araştırmalar gösteriyor ki, aerobik göbeği eritmek için en etkili egzersiz.

3.Uyku

Her gece 7 saat veya daha fazla uyumanız lazım. Araştırmalara göre bunu az uyuyanlar daha kilolu.

4.Stresinizi Giderin

Daimi stres, hormon seviyeleri ile oynar ve aslında göbeğin çıkması gibi değişimlere sebep olabilir.

5.Protein Diyeti İle Göbek Eritme

Göbek veya göbek bölgesinde oluşan yağlanma insülin direncinin en önemli göstergesidir. Protein açısından yüksek bir diyet sizi insülin direncine karşı koruyacaktır. Kolay bir yol? Peynir altı suyu tozunu meyveli içeceklerinizde kullanın ve mükemmel bir atıştırmalık adına yoğurt yiyin.

6.Sirke İle Göbek Eritme

Sekiz hafta boyunca günde bir ya da iki çorba kaşığı sirke içen/tüketen insanların vücuttaki yağ oranında, özellikle göbek yağlarında kayda değer bir düşüş olduğu görülmüştür.

7.Su

Her gün en az 3 litre su içmeye çalışın. Yemek öncesi bir bardak su içmek daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Genellikle gerçekten susuz kaldığınız zaman kendinizi aç hissedersiniz.

Göbek eritme süresince sabırlı ve kararlı olmak lazım. Şunu da belirtmek lazım ki en etkili kilo verme programları hızlı kilo vermekten ziyade, uzun zamanda kilo kaybını amaçlıyor.

Yorum Yaz