Nasıl Daha 👗👀 Zayıf Görünülür? ⚖️

14 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

@amrezy

Kendinizi nasıl zayıf gösterebilirsiniz? Zayıf görünmek söz konusu olduğunda her zaman spor salonunda terlemek ya da her öğün salata yemek zorunda değilsiniz. Eğer tamamen hazır olduğunuza inanmıyorsanız kilo verme macerasına girişmektense, bu sürede moda dünyasının sizi daha ince göstermek için uğraştığı farklı ipucu ve taktikleri her zaman deneyebilirsiniz. Basit küçük moda tavsiyeleri ile vücut şeklinizi ve görünüşünüzü nasıl etkili bir şekilde değiştirebileceğinize şaşırabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan, zayıf görünmenin yollarına dair bazı ipuçları:

1.Bol Giysilerden Uzak Durun:

Nasıl zayıf görünebilirimin en iyi cevaplardan bir tanesi üstünüze tam oturan kıyafetleri giymektir. Memnun olmadığınız bölgeleri bol kıyafetler ile gizlemeye çalışmayın, çünkü o kıyafetler sadece sizi daha kilolu göstermeye yarayacak. Görünümünüz ne kadar büyük olursa, siz de o kadar iri görünürsünüz. Yani, kıvrımlarınızı gizlemek yerine çok sıkı olmayan ancak vücudunuza çok daha uygun şekilde oturan kıyafetler bulun. Sonuç olarak bir şey üzerine daha fazla ekleyerek nasıl az gösterilebilir ki?

2.Dikey Çizgiler

Peşinden koşmanız gerekenler düşey şekiller ve çizgiler. V yaka, dik şeritler, düşey desenler ve dikişler gibi şeyler çok önemli. Yatay biçimlerden sakınmalısınız çünkü sizi her zaman daha geniş gösterecek.

3.Oranları Dengeli Hale Getirin

Vücudunuzun oranını eşitlemek için, kıyafetlerinizle akıllı bir dengeleme işi yapın. Örneğin, armut biçiminde aşağıya doğru genişleyen bir vücut biçiminiz var ise üst kısma hafifçe dikkat çekmek için üzerinde süslemeleri olan bir tişört giyin. Kayık yakalar, danteller, kabarık omuzlar, hepsi geçerli!

4.Giyim Stilinizi Değiştirin

Eğer problemli bölge kalçalarınız ise diz üstü etek ile başlayabiliriz. Diz üstü etek bacağın en kalın olduğu bölgeyi saklarken, daha ince olan aşağıdaki bölgeyi göstererek harika bir etki oluşturur. Bu bütün yıl boyunca varacağınız en güzel uzlaşma.

5.Belinizi Vurgulayın

Belinizin ölçüsü ne olursa olsun farketmez, üst bölge ve alt bölge arasında kesin bir ayırım oluşturmak için beli ortaya çıkaran kemerler, belden büzgülü elbiseler giyerek vücudunuzun ortasını vurgulamalısınız.

6. Kötü Kumaştan Uzak Durun

Yapabileceğiniz en kötü şey üzerinize yapışan ve düzgün oturmayan ucuz, kötü şekilde üretilmiş kumaşları giymektir. Gabardin kumaşı gibi esneyebilen pamuklu kumaşlar biraz daha fazla harcamaya gerçekten değer.

Yorum Yaz